Cinsel Sağlık İçin Uzak Durulması Gerekenler

Ad Details

  • Eklenme Tarihi: 17 Mayıs 2019 17:48
  • Bitiş Tarihi: This ad has expired

İLAN AÇIKLAMASI

Zararlı Alışkanlıklara Paydos

Günümüzde onca kamu spotuna ve bilgilendirme projesine rağmen çeşitli zararlı alışkanlıklar cinsel sağlık alanını tehdit etmeye devam ediyor. Bunların başında sigara ve alkol gibi geniş kitleleri etkisi altına almış alışkanlıklar yer alıyor. Aynı zamanda hem kimyasal hem de sentetik uyuşturucu kullanımı da hem erkekleri hem de bayanları olumsuz etkilemeye devam etmektedir. Aynı zamanda çeşitli yatıştırıcı ve sakinleştirici ilaçların düzensiz kullanımı da uzun vadede cinsel isteksizlik ve haz alamama gibi problemleri beraberinde getiriyor.

Karbonhidrat ve Şeker Ağırlıklı Beslenmekten Vazgeçilmeli

Karbondihrat ve şeker ağırlıklı beslenme çeşitleri hem Avrupa ve Amerika’da hem de Türkiye’de sağlık krizi yaratmaktadır. Vücudun kimyasal dengesini alt üst eden bu beslenme alışkanlıkları uzun vadede cinsel sağlığın da tehdit altında bulunmasına neden oluyor. Bu nedenle daha çok lif ağırlıklı beslenmeli ve yeşil sebzelerden tüketmeli. Bu sayede hem cinsel hem de genel sağlık kontrol altında tutulabilir.

Düzensiz Uyku Alışkanlığı Terk Edilmeli

Düzensiz uyku alışkanlığı da hem bedeni hem de ruh halini etkilediği için terk edilmeli. Düzenli uyku aynı zamanda çok daha kaliteli bir cinsel yaşam demek. Ataşehir escort.

İlan No: 2925cdec98fa050d

  

Sorunu bildir

Processing your request, Please wait....

Yorum Yazın

Yorum yazmak için üye girişi girişi yapmalısınız.