Orgazm Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar

Ad Details

  • Eklenme Tarihi: 10 Haziran 2018 15:50
  • Bitiş Tarihi: This ad has expired

İLAN AÇIKLAMASI

Özellikle kadınlarda orgazm sorunu ileri seviyede görülmektedir. Hatta birçok kadın ilişki esnasında orgazm olmadığından yakınmaktadır. Bu durum karşılıklı olarak her iki partneri de olumsuz yönde etkilemektedir.Bostancı Escort sizleri orgazma ulaştıracak her an. Ancak yakın çevresinden duydukları doğru olarak bilinen yanlışlar durumu daha da vahim hale getiriyor.
Yanlış: Kadın cinsel ilişki sırasında mutlaka boşalmalıdır. Eğer orgazm olmaz ise kadın ilişkiden zevk almaz.
Doğru: Kadınlar cinsel arzularını tatmin edebilmek için cinsel temaslarda bulunmaları durumunda zevk alırlar. Bir erkeğin ona dokunması, onu izlemesi oldukça hoşlarına gider.
Yanlış: Kadın orgazm olamıyorsa bu erkeğin eksikliğidir.
Doğru: Halk arasında yaygın olarak bilinen yanlışlardan birisidir. Cinsel ilişki sırasında erkeğin tabi ki büyük bir görevi var ancak kadınların orgazm olmaları kendilerince çözülebilecek bir sorundur.
Yanlış: Kadınlar ilişki sırasında orgazm olurlar.
Doğru: Kadınlar erkek ile olan ilişkisinde orgazm olma sıklığı sadece %3 oranındadır. Yapılan araştırmalar bu sonuçları veriyor olsa da birçok kadın cinsel hislerini uyarıcı etkenlerle tamamlayabilmektedir. Yani bir cisim ya da el ile temas ile orgazm olunabilmektedir.

İlan No: 8775b1d1e19bd163

  

Sorunu bildir

Processing your request, Please wait....

Yorum Yazın

Yorum yazmak için üye girişi girişi yapmalısınız.