Kadınlarda Kasık Ağrısı

Ad Details

  • Eklenme Tarihi: 1 Mayıs 2018 19:39
  • Bitiş Tarihi: This ad has expired

İLAN AÇIKLAMASI

Kadınlarda kasık ağrısına en çok akut yaralanmalar ya da koşu, atletizm jimnastik, ağırlık kaldırma, düşme gibi egzersiz sırasında kas gerginliğine neden olan aktiviteler ve kadın üreme sistemi ile ilgili problemler neden olur. Kasık ağrısının diğer nedenleri arasında fıtık, böbrek taşı, yumurtalık kistleri, bakteriyel enfeksiyonlar, şişmiş lenf nodları, cinsel yolla bulaşan hastalıklar sayılabilir. Ayrıca idrar yolu enfeksiyonları, maya enfeksiyonu, uterusun yer değiştirmesi de kadınlarda kasık ağrısı nedenidir.
Kasık ağrısı nedenleri
Genellikle kasık yaralanması veya ağrısının dış belirtileri yoktur. Bununla birlikte, alt karın, pelvis ve kasık bölgesinde derin bir ağrı hissedebilirsiniz mesela ani hareketler ek ağrıya neden olur. Kasıkta ve baldırın içinde şiddetli ağrı ve hassasiyet varsa, bacaklarınızı birleştirirken veya dizinizi yükseltirken ağrı oluşuyorsa, kasık çevresinde şişlik varsa, kalça veya uyluk hareketi sorunları varsa bunlar kasık ağrısına yol açar.
Kasık ağrısı teşhisi
Tedavi için uygun tedaviyi belirlemek için bir fiziksel muayene gerekir. Bazen evde tedavi ağrıyı, şişmeyi ve morarmayı azaltabilir. Dinlenme, buz pres, rahat ve pamuklu iç çamaşırı kullanma kasık ağrısının iyileşmesine yardımcı olabilir.
Kasıkların Homeopatik tedavisi . Ümraniye escort.
Kasık ağrısının homeopatik tedavisi en kabul gören tedavidir. Homeopatinin amacı sadece kasık ağrısını tedavi etmek değil, aynı zamanda altta yatan neden ve bireysel yatkınlığı ele almaktır.

İlan No: 6285ae898026cbf8

  

Sorunu bildir

Processing your request, Please wait....

Yorum Yazın

Yorum yazmak için üye girişi girişi yapmalısınız.